❤️Poradnik, który powstał z miłości do moich Pacjentek❤️

Czuje ogromną radość, że wczoraj odebrałem pierwszą partię mojego poradnika. Włożyłem w niego swoje ❤️. Nie tylko sam go napisałem ale także sam wykonałem ilustracje i wydałem, jedynie druk pozostawiłem innym dlatego od początku do końca mam wpływ na to co w nim się znajduje (z góry przepraszam za ewentualne błędy, robiłem to pierwszy raz).
Zawiera też osobistą dawkę miłości do mojej kochanej żony, która ciągle jest dla mnie inspiracją i motywuje aby wspinać się w górę❤️. Dziękuję Jej za to tym momencie.

Napisałem go dla Was moje pacjentki abyście nie musiały czytać powielonych masowo w internecie często pseudonaukowych informacji na temat chorób tarczycy w tym Hashimoto. Najczęściej są one zamieszczane bez sprawdzania źródeł naukowych czy są one prawdziwe. Z drugiej strony w chorobach autoimmunologicznych pacjent dużo może sobie sam pomóc. Z tego powodu najwięcej czasu zajęło mi w tworzeniu poradnika przewertowanie najnowszej literatury naukowej w większości angielsko języcznej. Poradnik starałem napisać tak aby był jak najbardziej zwięzły i zawierał najpotrzebniejszą wiedzę. Po jego lekturze już nikt nie będzie miał wątpliwości typu spożywać gluten czy nie.

Poradnik na razie jest dostępny do kupienia u mnie w gabinecie w cenie 30 zł oraz w sprzedaży wysyłkowej dodając do ceny jej koszt. 
Zamówienia można składać pod adresem rejestracja.laber@gmail.com

W formie Ebook jest do kupienia pod poniższym linkiem: